Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Aleksandar Rogic (trener Arki Gdynia): "Gratuluję Górnikowi, ponieważ był on dziś lepszym zespołem i zasłużył na zwycięstwo. Wygrał więcej pojedynków, stworzył więcej sytuacji strzeleckich. Oczywiście przyjechaliśmy tutaj, aby zdobyć punkty. Naszym planem na to spotkanie była gra atakiem pozycyjnym. Nie znam statystyk z tego spotkania, ale wydaje mi się, że częściej piłka była przy naszych nogach. Jednak to przeciwnik stworzył groźniejsze sytuacje. Teraz musimy skupić się na dobrym przygotowaniu się do następnego meczu".

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Zdawaliśmy sobie sprawę, że dziś po tym jak padnie bramka, zwiększą się emocje. Tak też się wydarzyło. Chcieliśmy gola zdobyć zdecydowanie szybciej. Mieliśmy przecież ku temu okazje. Z mojej perspektywy jest jednak ważnym, że zawodnicy nie załamali się, a przecież była poprzeczka i rzut karny, którego nie wykorzystaliśmy. Cały czas dążyliśmy do tego, aby zdobyć bramkę. Cieszę się, że przy wyniku 1:0 gola po stałym fragmencie gry zdobył Paweł Bochniewicz. Długo na to ciężko pracował. Na pewno doda mu pewności siebie.

Podsumowując, to było trudne spotkanie, dziękuję kibicom za wsparcie. Cieszymy się, że dostarczyliśmy fanom pozytywnych emocji.

- Bardzo pozytywnie oceniam debiut Romana Prochazki. Chciał zagrać w meczu z Koroną, ale przydarzył mu się uraz. Na pewno jeśli w następnym meczu będziemy mieć rzut karny, to będzie go wykonywał Igor Angulo. Nie trafił dziś do bramki z karnego, ale dążył cały czas do tego, aby się zrehabilitować. Ten gol, który zdobył, był piękny. Uderzył z trudnej pozycji i chociaż Pavels Steinbors jest w dobrej dyspozycji, to znalazł miejsce, aby piłka wpadła do siatki”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]