Górnik szuka klubu dla Ishmaela Baidoo ()

Artur Płatek, który odpowiada za transfery w Górniku, pracuje też nad wypożyczeniami piłkarzy do innych klubów. – Wciąż szukamy zespołu dla Ishmaela Baidoo. Był już bliski wypożyczenia. Interesowali się nim Bułgarzy oraz jedna ze szwajcarskich drużyn, występująca na drugim poziomie rozgrywkowym. Najpierw chciał tam iść, później zmienił zdanie. Są też oferty na Adriana Gryszkiewicza, Aleksandra Paluszka i Wojciecha Kobylarczyka. Adriana chciałyby wypożyczyć Podbeskidzie i Odra Opole, ale my mamy też plan dotyczący drugiego zespołu. Nie chcemy dopuścić do tego, że trener Marcin Prasoł będzie dysponował tylko dwunastoma zawodnikami – tłumaczy Płatek.
Na liście płac Górnik ma też Islandczyka Adama Örna Arnarsona, który jesienią nie grał w ekstraklasie. W styczniu został przesunięty do rezerw. – Po zakończeniu rundy jesiennej Arnarson powiedział, że chce odejść, ale wciąż nie umie znaleźć nowego klubu. Czy będzie wiosną grał w rezerwach? Trudno mu będzie o występy w trzeciej lidze, bo chcemy, aby w drugim zespole regularnie występowała nasza młodzież. W klubie mocno pracujemy nad tym, aby chłopcy się rozwijali. W ciągu dwóch, trzech lat przybędzie nam, i to znacznie, piłkarzy do pierwszego zespołu – przekonuje Płatek.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online