Roman Prochazka wrócił do treningów ()

W Zabrzu trwają przygotowania do piątkowego meczu z Arką Gdynia. Przypomnijmy, że po powrocie z Kielc zabrzanie spotkali się w niedzielę. Dzień po meczu zostali podzieleni na grupy. Pierwsza, złożona z piłkarzy którzy rozegrali cały lub prawie cały mecz, odbyła zajęcia regeneracyjne. Zawodnicy grający krócej lub w ogóle rozegrali kontrolne spotkanie z Puszczą Niepołomice. 
Dziś, już w komplecie, zespół stawił się na popołudniowych zajęciach. Wziął w nich udział również Roman Prochazka. Słowak, którego z meczu w Kielcach wykluczył uraz, w ubiegłym tygodniu rechabilitował się i ćwiczył pod kątem Bartłomieja Spałka: - Już w niedzielę weszły sprinty. Roman czuje się bardzo dobrze i może wejść w trening z drużyną - relacjonuje fizjoterapeuta Górnika.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online