Sparing: Górnik Zabrze - FK Teplice 2:0 (2:0) ()

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym podczas zgrupowania na Cyprze Górnik Zabrze wygrał 2:0 (2:0) z 11. drużyną czeskiej ekstraklasy - FK Teplice. Bramki: Jesús Jiménez (21., 23.).
W 37. minucie Igor Angulo (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Diviš obronił).

Górnik Zabrze: Martin Chudý - Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski, Paweł Bochniewicz, Erik Janža - Erik Jirka, Szymon Matuszek, Alasana Manneh, Łukasz Wolsztyński (73 Piotr Krawczyk), Jesús Jiménez - Igor Angulo (80 Mateusz Matras).

FK Teplice: (I połowa) Jakub Diviš - Igor Paradin, Admir Ljevaković, Petr Mareš - Alois Hyčka, Jewgienij Nazarow, Daniel Trubač, Matěj Hýbl - Pavel Moulis, Pavel Vyhnal, Matěj Radosta. (II połowa) Jakub Diviš - Tomáš Vondrášek, Pavel Čmovš, Jan Knapík, Matěj Hýbl - Matěj Radosta (60 Jakub Emmer), Admir Ljevaković, Lukáš Mareček, Patrik Žitný, Pavel Moulis - Pavel Vyhnal.

źródło: Górnik Zabrze SSA

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]