Boris Sekulić trafi do MLS? ()

Wygląda na to, że Górnik zamiast się wzmacniać, osłabia się. Pojawiła się informacja, że klub z Roosevelta może opuścić Boris Sekulić.
Trwa eksodus piłkarzy z ekstraklasy do MLS. W zeszłym roku trafił tam reprezentant Polski Przemysław Frankowski, natomiast teraz w jego ślady podążają inni. Adam Buksa został zawodnikiem New England Revolution, najskuteczniejszy po pierwszej części sezonu Jarosław Niezgoda ma zostać zawodnikiem Portland Timbers. Do tych zawodników może dołączyć Boris Sekulić.
Mający słowacki paszport obrońca z Serbii pojawił się w Górniku Zabrze zimą zeszłego roku i od razu stał się jednym z pierwszoplanowych zawodników. Ten były kapitan Slovana Bratysława z powodzeniem radzi sobie na prawej obronie. Pomógł zabrzanom wiosną, był też mocnym punktem zespołu jesienią. W sumie w zeszłym roku wystąpił w 32 ekstraklasowych spotkaniach, w których zdobył dwa gole.
Trudno dziś wyobrazić sobie, że piłkarz tej klasy odejdzie przed startem ligi, tymczasem takie właśnie pojawiają się informacje. Mający wciąż jeszcze ważny kontrakt z Górnikiem zawodnik, znalazł się na celowniku Chicago Fire. Gdyby zawodnik z Belgradu dołączył do tego zespołu, stałby się klubowym kolegą Frankowskiego.
Jak będzie, pokażą najbliższe dni. Przed wyjazdem na obóz na Cypr Sekulić mówił: – Jeśli uda nam się dobrze wystartować, to miejsce w pierwszej ósemce na koniec sezonu zasadniczego jest możliwe. Najważniejsze są dwa najbliższe mecze w lidze – z Koroną i Arką. Na tym się koncentrujemy – mówił. Pytanie, czy „górnicy” zagrają z Sekuliciem w składzie czy nie...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]