Korona zainteresowana Łukaszem Wolsztyńskim ()

W tym sezonie ekstraklasy kielczanie mają najgorszą ofensywę w lidze, klub szuka wzmocnień i jednym z kandydatów według "Przeglądu Sportowego" jest Łukasz Wolsztyński, który w obecnych rozgrywkach strzelił dla Górnika dwa gole i zaliczył trzy asysty.
Wolsztyński nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Górniku, bo w tym sezonie zagrał tylko dwa pełne mecze w lidze. - Mam siły na to, aby grać i biegać przez 90 minut. Nie znam piłkarza, który lubi rozpoczynać mecz w rezerwie. Nikt nie chce być jokerem – zaznacza zawodnik, którego umowa z zabrzańskim klubie wygasa pod koniec roku.
W czerwcu kończy się za to kontrakt Borisa Sekulicia, prawego obrońcy zabrzan. Klub chce przedłużyć z nim umowę. - Wkrótce będę rozmawiać z działaczami na ten temat – mówi „Przeglądowi” Serb ze słowackim paszportem.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online