Górnik chce zatrzymać Igora Angulo ()

Górnik Zabrze chce zatrzymać Igora Angulo. - Wpłynęła oferta z Adany Demirspor, ale nie podejmiemy rozmów - mówi Dariusz Czernik, członek zarządu Górnika Zabrze.
- Odrzuciłem pierwszą ofertę, bo propozycja była daleka od warunków, o których była mowa podczas spotkania z działaczami w listopadzie – mówił Igor Angulo, którego obecny kontrakt wygasa w czerwcu. Klub przedstawił mu wtedy propozycję rocznego kontraktu (z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy w przypadku rozegrania odpowiedniej liczby minut) oraz podwyżkę. Od jesieni najlepszy napastnik Górnika zaznaczał, że interesuje go tylko dwuletni kontrakt.
- Planujemy mu złożyć jeszcze jedną ofertę, tym razem dwuletnią - mówi Dariusz Czernik, członek zarządu. - Otrzymaliśmy oficjalną ofertę wykupu Igora z tureckiej Adany Demirspor, ale nie podejmiemy rozmów - dodaje.
Od dłuższego czasu mówi się o przyjściu do Górnika Lukasa Podolskiego, ale jak przyznają działacze Górnika są bardzo małe szanse na to, aby mistrz świata z 2014 roku wzmocnił śląski zespół. - Wielu ludzi w Polsce nie ma wyobrażenia, co znaczy Lukas Podolski na świecie. Jeśli będzie chciał grać w Górniku za pół roku, za rok, wtedy spełni się marzenie wielu kibiców Górnika - mówił Artur Płatek, doradca zarządu. - Unikajmy słowa „negocjacje”, takie rozmowy może prowadzić Flamengo albo inny klub, a nie my. Podolski będzie decydował o swojej przyszłości, my nie mamy na to wpływu - dodawał Czernik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online