Igor Angulo: Mam propozycję z Adana Demirspor ()

Najlepszy piłkarz Górnika ostatnich lat wciąż nie przedłużył wygasającej w czerwcu umowy. Angulo mówi, dlaczego nie doszedł do porozumienia z klubem, o ofercie z Turcji oraz jego reakcji na pomysł stowarzyszenia kibiców Socios. 
Zabrzanie przedstawili Angulo ofertę rocznej umowy z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy w przypadku rozegrania odpowiedniej ilości minut oraz podwyżkę. - Miałem nadzieję, że podczas urlopu coś ruszy w sprawie mojego kontraktu, niestety tak się nie stało. Odrzuciłem pierwszą ofertę, bo propozycja była daleka od warunków, o jakich była mowa podczas spotkania z działaczami w listopadzie – mówi Hiszpan. - Czy zostanę w Górniku? Nie potrafię przewidzieć przyszłości. Mam nadzieję, że będą kolejne rozmowy, ale na razie nie otrzymałem informacji na temat następnego spotkania. Mam inne oferty, najpoważniejsze jest z tureckiego klubu Adana Demirspor – przyznaje.
Czy Legia Warszawa również kusi snajpera, który dla Górnika strzelił aż 80 goli?
- Nie mogę ujawnić wszystkich klubów, które się ze mną kontaktują – odpowiada.
Hiszpan skomentował również pomysł stowarzyszenia kibiców Socios Górnik, które zadeklarowało, że dorzuci do ewentualnego nowego kontraktu piłkarza przynajmniej 100 tysięcy złotych w 2020 roku. Kibice uruchomili również dedykowane konto bankowe, z którego wpłaty także zostaną przekazane na kontrakt snajpera. – To coś naprawdę niesamowitego, brak mi słów, aby to opisać. Czy zostanę, czy odejdę, zawsze będę miał w moim sercu tych wspaniałych kibiców Górnika. Są wyjątkowi! – kończy Angulo.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online