Łukasz Wolsztyński na celowniku Widzewa ()

Lider II ligi Widzew Łódź zainteresowany jest Łukaszem Wolsztyńskim. W łódzkim klubie gra brat Łukasza - Rafał, który wiosną zdobył dla łodzian 4 bramki. Tej jesieni 6. Skuteczny był zwłaszcza w końcówce roku, kiedy trafiał jak na zawołanie.
Teraz na liście życzeń lidera II ligi znalazł się Łukasz. Już latem mówiło się o tym, że może opuścić Górnika i trafić do szukającego wzmocnień pierwszoligowego Podbeskidzia. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Jak będzie teraz? Na dziś trudno sobie wyobrazić, że „Wolsztyn” opuścił klub z Zabrza.
W pierwszej części sezonu wystąpił we wszystkich 20 ligowych spotkaniach. W dziesięciu z nich wychodził na boisko jako podstawowy zawodnik, a w dziesięciu wbiegał na murawę z ławki. Z górniczym klubem wiąże go jeszcze roczny kontrakt (kończy się z ostatnim dniem grudnia 2020), ale kto wie jak będzie? Przejście latem do Łodzi Marcina Robaka też było wielką niespodzianką.
W Łodzi na pewno mógłby liczyć na wsparcie brata, który na dobre zadomowił się w tym mieście. Na pewno na jedno by nie narzekał, chodzi o finanse, które w Widzewie są na poziomie znacznie wyższym niż II liga.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online