Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Trudno powiedzieć coś sensownego po takim meczu. Od początku nam się spotkanie nie układało. W przerwie dokonaliśmy dwóch zmian, aby zmienić oblicze meczu, ale się nie udało. Mieliśmy całkowicie inne oczekiwania po ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock. Naszą siłą są pojedynki, a tego dzisiaj nie było. Bazujemy na odbiorze i szybkim przechodzeniu do ataku, ale tego też nie było. Przegraliśmy jako zespół.

Martin Szevela (trener Zagłębia): - Bardzo ważne zwycięstwo dla nas. Graliśmy bardzo dobrze i kontrolowaliśmy grę. Dobrze byliśmy zorganizowani w defensywie. Rywal grał piłką, ale my nie pozwoliliśmy mu stworzyć sytuacji. Dobrze grali nasi obrońcy, którzy czytali grę i mogliśmy wyprowadzać kontrataki. Mogliśmy strzelić jeszcze więcej bramek, ale i tak jestem szczęśliwy. Dla psychiki naszej drużyny to bardzo ważna wygrana. Mieliśmy do tej pory dobre mecze, ale brakowało wykończenia akcji. Dzisiaj zagraliśmy skuteczniej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online