Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Radosław Sobolewski (trener Wisły): "Kibicom mecz mógł się podobać. Był bardzo emocjonujący, z dużą ilością akcji z obu stron, ze zmianą wyniku. Przez trenerów nie do końca może być tak postrzegany. Jestem zadowolony z pierwszej połowy, kiedy moi zawodnicy zrealizowali to, co sobie założyliśmy. Przyjechaliśmy do Zabrza z nastawieniem by odnieść zwycięstwo i to było widać po piłkarzach. Chcieli, byli skoncentrowani, wykonali plan w stu procentach. Drugą połowę dobrze zaczęliśmy. Mieliśmy dwie okazje by zamknąć mecz. Górnik pokazał duży charakter, walczył do końca, w ostatnich minutach zepchnął nas do większej defensywy i stworzył dobre sytuacje. Powiedziałem w szatni piłkarzom, że zawsze chcę wygrywać, ale szanuję ten punkt, bo inaczej nie uszanowałbym ich ciężkiej pracy włożonej w tej mecz".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Jesteśmy w trudnej sytuacji, tym bardziej dziękuję kibicom, którzy dziś od samego początku nas wspierali. Droga jaką pokazaliśmy jest jedyna - do samego końca szukaliśmy zwycięskiej bramki. Szkoda, że nam się nie udało. Jeżeli chcemy osiągnąć sukcesy to na bazie takich zachowań, ale jeszcze z większą skutecznością i większą ilością stwarzanych podbramkowych sytuacji. Szkoda też dwóch straconych goli, bo mogliśmy w tych momentach trochę lepiej zareagować".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online