Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Nastawialiśmy się na to, by przejmować piłkę na 30. metrze od naszej bramki i wyprowadzać szybkie ataki. Chcieliśmy w nich wykorzystywać Igora Angulo i Jesusa Jimenesa. Obie połowy były dość podobne. W drugiej ustawiliśmy się jeszcze niżej. Mogliśmy sobie stworzyć więcej sytuacji po przechwytach, ale nie do końca się to udawało. 

Michał Probierz (trener Cracovii): - Spodziewaliśmy się bardzo trudnego spotkania i to się potwierdziło. Górnik słynie z bardzo solidnej defensywy. Trener Brosz postawił na wysokich zawodników i stałe fragmenty gry. Daliśmy Górnikowi możliwość nabrania pewności siebie. Zabrakło nam cierpliwości. Wielu zawodników za mocno gra jeszcze na emocjach. Trzeba lepiej przygotowywać ataki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]