Boris Sekulić: Nie ma powodów do niepokoju ()

- To wciąż wczesna faza rozgrywek, a przed nami jeszcze wiele ligowych gier – mówi Boris Sekulić, obrońca Górnika Zabrze.
» Jak skomentować sobotni mecz z Lechem?
Boris Sekulić: - Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, bo dominowaliśmy w pierwszych 15-20 minutach. Mieliśmy też swoje sytuacje w szczególności po rzutach rożnych i wolnych. Potem niestety straciliśmy bramkę. To jednak nie było najgorsze. Kluczowym momentem spotkania była stracona przez nas bramka na 1:2, tuż przed końcem pierwszej połowy.

» Co zaważyło na porażce z Lechem, błędy w defensywie?
- Nie tylko. Pierwsza bramka, to sporo szczęścia po stronie zawodników z Poznania. Z kolei drugi stracony przez nas gol, to efekt skutecznego kontrataku rywala. Nie graliśmy źle. Może na początku zaczęliśmy za bardzo ofensywnie, za bardzo się otwieraliśmy. Były jednak okazje po naszej stronie. Niestety, nie udało się ich wykorzystać. Dobrą sytuację miał Igor Angulo, który był w sytuacji sam na sam. Jeśli się nie strzela, to potem ciężko myśleć o korzystnym wyniku.

» W drugiej połowie próbowaliście nadrobić stratę, ale nie wychodziło. Czego brakowało?
- Trzeba powiedzieć, że przeciwnik zagrał lepiej po przerwie. Zacieśnili szyki w defensywie, byli bardzo skoncentrowani, a przy tym nastawili się na grę z kontry. Próbowaliśmy, ale nie szło nic za bardzo zrobić. Mieliśmy częściej piłkę w swoim posiadaniu, ale niewiele z tego wynikało.

» W czterech ostatnich spotkaniach zdobyliście dwa punkty. Są powody do niepokoju?
- To wciąż wczesna faza rozgrywek, a przed nami jeszcze wiele ligowych gier. Wygrasz jeden mecz i jesteś w górnej połówce. Trzeba walczyć. Teraz przed nami spotkanie w Krakowie z Cracovią. Pojedziemy tam z myślą zdobycia trzech punktów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]