Maciej Ambrosiewicz trafi do Wisły Płock? ()

Maciej Ambrosiewicz, 21–letni pomocnik Górnika, jest bliski zmiany klubu. Zawodnik może trafić do poszukującej wzmocnień Wisły Płock - informuje "Przegląd Sportowy". W obecnym sezonie piłkarz zagrał w jednym, ekstraklasowym spotkaniu przeciwko... Wiśle Płock. Z informacji, które napływają z Płocka wynika, że transfer zostanie dopięty na początku następnego tygodnia.
Ambrosiewicz gra głównie na pozycji defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie całkiem regularnie występował w Ekstraklasie w barwach Górnika. Rozegrał w sumie 21 meczów, ale tylko 1180 minut. Do tego, trzykrotnie wystąpił w Pucharze Polski (strzelił gola) i dwa razy w kwalifikacjach Ligi Europy. W sumie, 21-letni piłkarz ma na swoim koncie 80 występów w barwach Górnika. Rozegrał też dwa spotkania w młodzieżowej reprezentacji Polski. Renomowany portal transfermarkt.de wycenia go na 350 tysięcy euro.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online