Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marek Papszun (trener Rakowa): - To, co nas nie zabije, to nas wzmocni. Przegraliśmy kolejny mecz w nieszczęśliwych dla nas okolicznościach. Uważam, że zupełnie niezasłużenie. Ale tak bywa w życiu, nie trzeba kierować piłki do swojej bramki. Wierzę w ten zespół i w to, że w kolejnych meczach będziemy już trafiać do właściwej bramki. Takie niefortunne tracenie goli jest chyba naszym największym problemem. Mecz był twardy, mógł się podobać kibicom. Fajnie się tu grało, z naszej strony było sporo jakości, a kibice się nie nudzili. Stworzyli na trybunach fantastyczną atmosferę. Gol padł po przypadkowym zagraniu. Myślę, że wstydu lidze swoją postawą nie przynosimy, ale do niezłej gry musimy dołożyć zdobywanie punktów.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu i taki był. Raków to zespół budowany systematycznie przez dłuższy czas i robiący spore postępy. Niezmiernie się cieszę, że takie spotkanie wygraliśmy, szczególnie przed własną publicznością. W drugiej połowie był moment, kiedy musieliśmy się cofnąć, bo przegraliśmy środek pola, ale potem zdobyliśmy bramkę. Kluczowe dla wyniku było zaangażowanie w naszej grze defensywnej, blokowanie strzałów rywala. Takie spotkania powodują, że budowa naszej drużyny będzie szybsza, choć minie jeszcze trochę czasu zanim wszystkie formacje będą zespolone.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online