Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Takie porażki bolą, ale też dużo uczą. Punktów już nie odzyskamy, ale możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Zawiodła nas skuteczność. Musimy ją poprawić, jeśli chcemy punktować. Musimy pracować nad zachowaniem w newralgicznej strefie: brakuje nam celnych podań, brakuje nam decyzji. 
- Coś takiego zdarza się rzadko (bramka stracona w ostatnich sekundach meczu - przyp. red.), ale to nie jest miejsce, żebym teraz analizował tę sytuację "na gorąco". To dla nas nauczka na przyszłość, żeby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca.

Maciej Stolarczyk (trener Wisły Kraków): - Nie będę udawał, że wiedziałem, że Chuca strzeli gola. Liczyłem jednak na to, że pokaże się z dobrej strony. Uznałem, że skrzydła potrzebują świeżości, by prowokować zagrożenie z tych sektorów, więc wprowadził Chucę i Krzysztofa Drzazga. Chciałem mieć argumenty na ławce, bo meczu nie wygra "jedenastka", która zaczyna mecz. Chciałem wprowadzić wartościowych rezerwowych na zmęczonego przeciwnika. Cieszę się, że tak się skończyło. Czujemy ogromną radość. Gol strzelony w ostatnich sekundach pokazuje, że zawodnicy są zdeterminowani. Chcieliśmy bardzo wygrać, by zadedykować to zwycięstwo Radkowi Sobolewskiemu, który się z nami żegna. Życzę Radkowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]