Sparing: Górnik Zabrze - Reprezentacja AFE 3:0 (3:0) ()

Górnik Zabrze, przebywający na zgrupowaniu w Wielkopolsce, wygrał 3:0 (3:0) z Reprezentacją AFE - drużyną złożoną z bezrobotnych piłkarzy, którym hiszpańska federacja organizuje przygotowania do sezonu. Bramki: Michał Koj (21.), Alasana Manneh (40.), Łukasz Wolsztyński (45.).
W 81. minucie Łukasz Wolsztyński (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Górnik Zabrze: Dawid Kudła - Dariusz Pawłowski, Aleksander Paluszek, Michał Koj (71 Paweł Bochniewicz), Adrian Gryszkiewicz - Juan Bauzá, Maciej Ambrosiewicz, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Michał Rostkowski (71 Bartłomiej Eizenchart) - Łukasz Wolsztyński.

Reprezentacja AFE: (I połowa) 13. David Tejero - 29. Sergio Iglesias, 5. Diego Pacheco, 15. Junior Román, 3. Luis Lozano - 14. Chema Díaz, 4. Manu Miguel, 7. Sergio Martin, 6. Borja García, 11. Luis Alberto Fernández - 20. Mendi. (II połowa) 1. Marco Montaño - 2. Alvaro Ramirez, 18. Dani Momprevil, 19. Rodrigo Íñigo, 24. Esteban Ruiz - 10. Gonzalo Merchán, 16. Juanito, 12. Santiago Palacios, 8. Prosi, 9. Jony Lomas - 21. Óscar García.