Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Leszek Ojrzyński (trener Wisły Płock): "Emocji było bardzo dużo, gratulacje dla mojej drużyny za heroiczną walkę. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Ten gol na początku spotkania okazał się decydującym, dał nam trzy punkty. Potem bardzo dobrze grał Bartłomiej Żynel i bramka stała tak jak powinna stać, słupek jeden, drugi nas uratował. Myślę, że i Opatrzność była z nami. Jadąc do Zabrza byliśmy na Jasnej Górze. Niektórzy z nas prosili o szczęście i było ono przy nas. Jednak jesteśmy w połowie drogi. W sobotę kończymy rozgrywki i nie mamy co czekać na rozwój wypadków na innych boiskach. Matematycznie brakuje nam jednego punktu do pewnego utrzymania, musimy zagrać skutecznie. Łatwo nie będzie, czeka nas mecz z inną drużyną z województwa śląskiego (Zagłębiem Sosnowiec - PAP). Będzie się ona chciała z honorem pożegnać się z ekstraklasą".

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "To, czego nam brakuje przez cały sezon to wykorzystywanie atutu swojego boiska. Chcieliśmy dziś bardzo wygrać, podziękować wszystkim za wsparcie swoją grą.
- Na razie pracujemy, jedziemy na spotkanie do Kielc i na tym się skupiamy (a nie nad nową umową Brosza z klubem - PAP). Na razie liga jest najważniejsza".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online