Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): Musieliśmy wyszarpać to zwycięstwo i walczyć o nie do ostatnich sekund. Bardzo się cieszymy z sukcesu w trudnym meczu. To ukoronowanie całego sezonu. Zapraszam naszych sympatyków na spotkanie u siebie z Wisłą Płock. Szymon Żurkowski odchodzi do Fiorentiny i będzie chciał godnie pożegnać się z naszą publicznością. Dziwią mnie pytania czy zagramy w tym spotkaniu na 100 procent. One są nie fair. Podchodzimy do obowiązków bardzo profesjonalnie. My nie idziemy na skróty. Podejmujemy wyzwania. Zagramy jako Górnik o wszystko. Naszym celem jest, by wszystkie punkty zostały na naszym stadionie. Tylko to mnie interesuje.

Dominik Nowak (trener Miedzi): Wynik do końca był sprawą otwartą. Każda ze stron mogła strzelić gola jako pierwsza. Nie ustrzegliśmy się błędów. Bramka dla gości padła za łatwo, po ewidentnym błędzie technicznym naszego zawodnika. Nie chcę jednak winić tylko "Henia" Ojamy. Przegraliśmy jako cały zespół. Chcemy spędzić jeszcze ten wieczór wspólnie w klubie. Nie jesteśmy w tragicznej sytuacji, ale w niełatwej. Dzisiaj rywalizowaliśmy z zespołem dobrze poukładanym. Z lepszym Górnikiem, niż ten z jesieni, bo zabrzanie w zimie poczynili dobre jakościowo wzmocnienia. Nie mamy już marginesu błędu. Musimy wygrać ze Śląskiem. Oczywiście, zabrzanie grają na własnym stadionie z Płockiem, co jest dla nas pewną szansą, ale musimy patrzeć głównie na siebie. Mój zespół jest dobrze przygotowany do gry co trzy dni. Górnik w każdym meczu świetnie biega i my im nie ustępowaliśmy. Musimy dołożyć do tego "kamyczek" odwagi i pasji.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online