Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - W naszej niełatwej sytuacji w tabeli staraliśmy się zabezpieczyć głównie własną bramkę i liczyć w ofensywie na stałe fragmenty gry lub na indywidualną akcję. Cieszę się, że w ten ostatni sposób ważnego gola strzelił Jesus Jimenez. To był równy mecz, w którym nie byliśmy wygranej do samego końca, a o wyniku mogła zadecydować jedna akcja i tak się właśnie stało. 

Vitezslav Lavicka (trener Śląska): - Trudno mi coś powiedzieć. Graliśmy dużo lepiej niż w Płocku. Walczyliśmy o trzy punkty, ale brakuje nam efektywności w ataku. To był trzeci mecz, kiedy nie strzeliliśmy bramki. Gramy teraz trzy mecze u siebie, cztery na wyjeździe. Taka jest rzeczywistość. Pierwszy mecz mamy w Kielcach. Będziemy walczyć, żeby poprawić naszą sytuację.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online