Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Michał Probierz (trener Cracovii): "Dla nas był to bardzo ważny mecz w kontekście walki o czołową ósemkę. Wiedzieliśmy, że musimy stanąć na wysokości zadania i wygrać. Teraz potrzebujemy jeszcze trzech punktów, by zapewnić sobie awans do ósemki. Zmieniliśmy ustawienie, bo wiemy, że rywale nas obserwują. Musimy być bardziej mobilni. Górnik to bardzo dobry zespół. Pierwsza runda mu nie wyszła, ale gra bardzo agresywnie. Dziś narzucił bardzo wysokie tempo. My w miarę kontrolowaliśmy mecz, popełniliśmy jednak zbyt dużo błędów. Bardzo czekaliśmy na to spotkanie po przegranych derbach Krakowa".

Michał Brosz (trener Górnika): "Zdajemy sobie sprawę, że kluczem jesteśmy my. Żeby takie spotkania rozstrzygać na swoją korzyść, musimy inaczej rozwiązywać pewne sytuacje. Trzeba szukać więcej pojedynków jeden na jeden, częściej wchodzić z piłką w pole karne rywala. Brakowało nam też dziś strzałów z dystansu. Musimy wyciągnąć wnioski, bo we wtorek gramy w Lubinie i wiemy, że wszyscy oczekują od nas abyśmy przywieźli punkty".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]