Igor Angulo: Najważniejsze są punkty ()

Rozmowa z Igorem Angulo, napastnikiem Górnika.
» W meczu przeciwko Wiśle zmarnował pan dwie sytuacje sam na sam. Co się stało?
Igor Angulo: – Pech. W pierwszej sytuacji gości uratował bramkarz, wybijając piłkę. Z kolei przy drugiej, to piłka podskoczyła mi tak, że źle trafiłem. Bramki nie zdobyłem, ale najważniejsze jest to, że zdobyliśmy trzy bardzo ważne dla nas punkty. 

» Jak ocenia pan stan boiska?
– Sami widzieliście, jak to wygląda. W jednym miejscu jest miękko, w innym nie, ale to normalna sytuacja, jest przecież zima. Z każdym tygodniem, kolejnym meczem na pewno będzie lepiej.

» Jak ocenia pan ten „nowy” zespół Górnika?
– Wiele zmian, kiedy porówna się naszą jedenastkę z jesieni i teraz. Z Wisłą zagraliśmy od pierwszej minuty znacznie lepiej niż rywal i zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty.

» Ta wygrana może być dla was takim punktem zwrotnym?
– Mamy w drużynie nowych zawodników i ich zadaniem jest pomoc w utrzymaniu. Z Wisłą wszystko funkcjonowało jak należy. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie będzie do końca rozgrywek.

» Z Wisłą zagraliście w innym ustawieniu niż było to jesienią, z piątką graczy w pomocy. Jak się panu gra w tym systemie?
– Najważniejsze jest to, żeby wygrywać i zdobywać punkty. Co do mnie, to z Wisłą nie udało mi się wpisać na listę strzelców, ale nie to jest najważniejsze. Oby w kolejnych meczach wszystko funkcjonowało tak, jak w poniedziałkowym spotkaniu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online