Tomasz Loska trafi do Miedzi Legnica? ()

Po meczu Górnika z Wisłą Kraków, w którym wysoką formę zaprezentował Martin Chudy, nikt nie powinien mieć wątpliwości, że hierarchia wśród zabrzańskich bramkarzy została trwale zmieniona.
Fakty są takie – Tomasz Loska przegrał walkę ze słowackim konkurentem; i to w sposób bezapelacyjny. Co więcej, przy ulicy Roosevelta można się dowiedzieć, że po przejęciu obowiązków trenera golkiperów przez Mateusza Sławika, „Gienek” spadł w klubowej klasyfikacji na pozycję numer trzy – za Daniela Bielicę. A w pewnym momencie podobno pojawiły się nawet wątpliwości, czy powinien znaleźć się w kadrze na drugie cypryjskie zgrupowanie.
Jak ustalił dziennik "Sport" możliwa jest jeszcze przeprowadzka 23-letniego golkipera w obecnym okienku transferowym. I to na krajowym podwórku. Najbardziej prawdopodobny kierunek ma bowiem stanowić Miedź Legnica, w której pozbawiony realnej konkurencji Anton Kanibołocki nie spisuję się na miarę oczekiwań.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online