Sparing z Banikiem odwołany ()

Zaplanowany na poniedziałek mecz sparingowy z Banikiem Ostrava został odwołany z powodów atmosferycznych.
Z przykrością informujemy, że zaplanowany na godzinę 16:30 mecz sparingowy nie odbędzie się. Powodem są warunki atmosferyczne. Wieczorne i nocne intensywne opady śniegu pokryły murawę Areny Zabrze grubą pokrywą śniegu, która uniemożliwia przeprowadzenie spotkania. 

Dla kibiców, którzy zakupili bilet na mecz z Banikiem, Klub przygotował możliwość rekompensaty za poniesione koszty. Można z niej skorzystać w dwojaki sposób:
1. W postaci rabatu na dowolny mecz rozgrywany przez Górnik w lutym. Rabat o wartości zakupionego biletu na odwołany sparing naliczy się automatycznie.
2. Kibice, którzy nie dokonają zakupu na wybrany w lutym mecz uzyskają możliwość zwrotu pieniędzy:
a) W przypadku kibiców, którzy zakupili bilet drogą internetową pieniądze zostaną zwrócone na rachunek bankowy.
b) Kibice, którzy zakupili bilet w punktach stacjonarnych będą mogli odzyskać pieniądze odwiedzając jeden z nich i przedstawiając dowód zakupu w postaci paragonu, wydrukowanego biletu lub potwierdzenia zapłaty kartą.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]