Erik Daniel nie zagra w Górniku ()

Niepowodzeniem zakończyły się starania Górnik o Czecha Erika Daniela. Zabrzanie chcieli wykupić Daniela, który w lidze słowackiej miał w pierwszej rundzie siedem asyst. Uprzedził ich Slovan Bratysława.
– Niepokojące jest, że nie sprowadzono jeszcze nowych obrońców. Bardziej potrzebni są prawy defensor i stoper niż kolejny bramkarz – ocenia Hubert Kostka, legenda Trójkolorowych. – Górnik nie ma wielkiej kasy na transfery, a Płatek dopiero od niedawna pracuje w klubie. Zagłębie Sosnowiec sprowadziło w tym czasie dziesięciu piłkarzy, ale liczy się jakość, a nie ilość. Jestem przekonany, że zanim rozpocznie się liga, na pewno ktoś wartościowy wzmocni drużynę – dodaje Adam Kompała, były napastnik śląskiego klubu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]