Szymon Matuszek: Zabrakło czasu na treningi ()

Rozmowa z Szymonem Matuszkiem, kapitanem Górnika.
» Co stało się w meczu z Miedzią?
Szymon Matuszek: - Chcieliśmy razem z naszymi kibicami świętować, myśleliśmy, że po ostatnich wygranych jesteśmy na dobrej drodze. Niestety, zanotowaliśmy bolesną porażkę. Szkoda, że tak się stało, bo zdawaliśmy sobie sprawę, jak ważne było do spotkanie. 

» Czym rywal was zaskoczył?
- Niczym. Wiedzieliśmy, że jest to dobra drużyna. Byli od nas lepsi, a przede wszystkim skuteczniejsi. Mieli też trochę szczęścia, jak przy pierwszej bramce, kiedy piłka odbiła się od słupka, naszego bramkarza i w końcu wpadła do siatki. Potem jeszcze rykoszet, ręka i karny, ale to nas nie usprawiedliwia, bo przecież do takich sytuacji trzeba dojść. Przeciwnik do nich doprowadził i zdobył bramki.

» Gdzie w takim razie szukać przyczyn porażki?
- Mieliśmy swój plan na ten mecz, ale niestety jeśli chodzi o wykonanie, to zawiedliśmy. Wiedzieliśmy jak gra rywal, czego możemy się spodziewać, ale nie wyszło też z powodu braku czasu na trening, bo przecież graliśmy pucharowy mecz, nie wyszło to tak, jak sobie założyliśmy. Teraz trzeba wszystko przeanalizować i wyciągnąć wnioski przed kolejnym ligowym spotkaniem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online