Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Dominik Nowak (trener Miedzi Legnica): "Na pewno było to bardzo ważne spotkanie, grały bowiem zespoły, które chcą wyjść ze strefy spadkowej. Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa na trudnym terenie w Zabrzu. Uważam, że mieliśmy dobrą organizację w grze w obronie. Nad tym dużo pracowaliśmy i to dało efekt. Jednak pewne elementy są do poprawy, popełniamy błędy. Co do ofensywy, to cieszy nas ilość stworzonych sytuacji. Wszystko było przemyślane. Brawa dla zawodników za samodyscyplinę w każdym sektorze boiska, za to jak współpracowali ze sobą. Możemy na chwilę podnieść głowę. Wracamy do domu z ważnymi punktami. Jednak ten grudzień jest długi i musimy się postarać, aby zdobywać punkty w kolejnych meczach.
- Henrik Ojamaa zaraz po stracie przez nas bramki był świadomy, że zabrakło mu koncentracji. Wiemy, że przez to został wyrównany bilans spotkań z Górnikiem. Jednak dla nas ważniejsze jest samo zwycięstwo".

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Każda porażka boli, ale ta dzisiejsza szczególnie. Graliśmy u siebie, na mecz przyszło wielu kibiców. Układ tabeli jest taki, że wiedzieliśmy jak ważne jest to spotkanie. Ciężką sytuacją jest dla nas, że nie punktujemy na swoim terenie, przegrywamy.
- Trudno powiedzieć na gorąco czemu ten mecz tak wyglądał. Chcieliśmy dać swoim kibicom powody do długo oczekiwanej radości. Moim zdaniem dla losów tego spotkania nie miała znaczenia dogrywka w spotkaniu Pucharu Polski. Nie szukałbym tutaj jakiegoś powiązania".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online