Kibice Górnika wspomogli Rozwój Katowice ()

Bardzo szybko, już we wtorkowy ranek, nabywców znalazły ostatnie bilety na czwartkowe pucharowe derby Rozwoju z Górnikiem Zabrze w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Ten historyczny dla 93-letniego klubu mecz – w tej fazie pucharowej batalii nie było nigdy wcześniej – zobaczy z trybun 999 widzów.
Będzie wśród nich ponad 200-osobowa grupa kibiców z Zabrza, która… wykonała w stronę gospodarzy niezwykle miły gest. 
Marcin Nowak, wiceprezes II-ligowca, poinformował na Twitterze, że klub szuka sponsora, który będzie w stanie pokryć koszt (3,5 tys. zł) zabezpieczenia warunków technicznych do realizacji transmisji. Mowa o dwóch rusztowaniach oraz koszu kamerowym. „Torcida” zadeklarowała, że weźmie na siebie połowę tej sumy.
Katowiczanom pomogło też miasto, wspomagając finansowo organizację spotkania. Udział w Pucharze Polski to dla nich nie tylko prestiż sportowy, ale i finansowy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]