Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Cieszymy się zarówno z wyniku, jak i z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu, a udało nam się trafiać w bramkę Wisły. To pokazuje tak naprawdę naszą długofalową pracę. Wrócili zawodnicy, którzy borykali się z kontuzjami i wreszcie dzisiaj wystawiliśmy skład, który był zbliżony do tego z tamtego roku. To widać, że te schematy, które trenujemy nam się zaczęły układać, ale jeszcze dużo pracy przed nami. Cieszymy się, że wywozimy z tak trudnego terenu trzy punkty, ale wiemy, że reszta sezonu będzie równie trudna jak do tej pory".

Kibu Vicuna (trener Wisły): "Jest to dla nas trudny moment. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz. Pierwsza połowa, choć nie graliśmy źle, była wyrównana, ale przegrywaliśmy 0:1. W drugiej zaczęliśmy najgorzej jak można było, goście strzelili szybko bramki. My zareagowaliśmy - zmieniliśmy ustawienie, zrobiliśmy zmiany, chcieliśmy zacząć ryzykować i grać na dwóch napastników, w ustawieniu 3-5-2 i to też nie wyszło"

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]