Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Mariusz Lewandowski (trener KGHM Zagłębia): Ciężkie spotkanie dla nas. Graliśmy trzeci mecz z rzędu w dziesiątkę, a to jest naprawdę bardzo trudne. Sasa Balić dostał pierwszą głupią żółtą kartkę, która niczym nie była uzasadniona. No a potem była druga. Inna sprawa to rzut karny za faul Jakuba Tosika. Tak doświadczony zawodnik nie może popełniać błędów. Często o tym rozmawiamy, ale one się powtarzają. Jaka będzie moja przyszłość w Zagłębiu? Staram się wykonywać moją pracę jak najlepiej. Na pewno będziemy analizować naszą sytuację, rozmawiać z prezesem – zawsze to robimy. Karta na pewno się odwróci. Musimy wrócić na dobrą ścieżkę, wierzę, że tak będzie.

Marcin Brosz (trener Górnika): Cieszymy się z tego zwycięstwa z paru powodów. Ten mecz dał nam upragnione punkty, wreszcie wygraliśmy na swoim stadionie. To był nasz zdecydowanie najlepszy mecz z tych ostatnich. Podbudowuje nas też, że zagraliśmy piewszy raz bez straty gola. Jest postęp, ale wiemy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. Oczywiście pamiętamy, że mecz nam się dobrze ułożył. Teraz będziemy pracować, żeby było jeszcze lepiej. Kamil Zapolnik pokazał, że dla niego najważniejsza jest gra dla zespołu, potrafi się temu interesowi podporządkować. Wracają zawodnicy, którzy byli bardzo ważną częścią zespołu rok czy dwa lata temu – tacy jak wcześniej Szymon Żurkowski, a teraz Łukasz Wolsztyński. Jego wkład w zwycięstwo był ogromny, ale wszyscy wiemy, że będzie grał jeszcze lepiej.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]