Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Ivan Djurdjević (trener Lecha): - Bardzo słabo rozpoczęliśmy ten mecz, nie byliśmy skoncentrowani. Na to uczulamy zawodników przed każdym spotkaniem, bo nasza liga jest bardzo szalona. Wiedzieliśmy, że Górnik będzie bardzo potrzebował punktów i nie wygrał jeszcze spotkania u siebie. Zaczęliśmy grać od 25. minuty. To było zbyt późno. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy swoje okazje, ale brakowało koncentracji w ofensywie Wiele strzałów było niecelnych. W drugiej połowie chcieliśmy ruszyć odrabiać straty, ale też słabo rozpoczęliśmy. Uczulałem zawodników, że nie możemy wygrać tego meczu spacerując. Dopiero po golu Żurkowskiego widać było, że moi zawodnicy zaczęli grać. Zmieniliśmy system gry na trzech obrońców. Chcieliśmy zaryzykować w ataku, bo nie mieliśmy nic do stracenia - dodał Djurdjević. Wywozimy stąd punkt i możemy być z niego zadowoleni, ale ja się nie cieszę. Musimy zacząć grać od pierwszej do ostatniej minuty. Chwała zespołowi, że uratowaliśmy punkt, ale mogliśmy to spotkanie lepiej rozegrać.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Niedosyt zostaje, bo prowadziliśmy u siebie 2:0. Widzimy jednak dużą poprawę gry, poruszanie po boisku i lepsze wyboru. To efekt pracy, którą zawodnicy wykonali. Wszyscy chcielibyśmy, żeby to było szybciej widać. W wielu płaszczyznach musimy się rozwijać i nie ma innej drogi z młodym zespołem.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]