Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Dariusz Herbin: - Dziękuję trenerowi Górnika Zabrze za to, że jego zespół podszedł do spotkania z nami w sposób w pełni profesjonalny, z dużym szacunkiem. Liczyliśmy, że nasz rywal pokaże miejscowej publiczności, na czym polega futbol na najwyższym poziomie. Ten mecz to dla nas bardzo dobra lekcja, która w przyszłości będzie owocować. Nikt o zdrowych zmysłach nie sądził chyba, że drużyna z klasy okręgowej będzie w stanie nawiązać równorzędną walkę z takim rywalem, który podchodzi do spotkania z całą powagą i w bardzo silnym składzie. Tymczasem zabrzanie wyszli w pełni skoncentrowani i stworzyli świetne widowisko.

Marcin Brosz: - Gdy przyjechaliśmy do Hrubieszowa, zobaczyliśmy na własne oczy, jak ogromne to wydarzenie nie tylko dla miasta, ale też dla całego regionu. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nim udział. Spotkaliśmy się tutaj ze świetną organizacją i gościnnym przyjęciem. Dziękujemy organizatorom za udostępnienie obiektu do treningu, to dla nas bardzo ważne. Co do samego spotkania, naszym celem był spokojny awans do kolejnej fazy rozgrywek. Wykonaliśmy to, co do nas należało. Smuci nas jedynie kontuzja Michała Koja. Wszyscy mamy nadzieję, że nie jest zbyt poważna, ale wstępna diagnoza wskazuje, że to uraz, który może go wykluczyć z gry na pewien okres. Czy analizowaliśmy wcześniej grę Unii? Do każdego spotkania przygotowujemy się tak samo. Oglądaliśmy ostatni mecz naszego dzisiejszego przeciwnika, analizowaliśmy jego grę. Często podkreślam jednak, że skupiamy się na sobie.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]