Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem ()

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Lechem Poznań. Partnerem meczu jest miasto Toszek. Uczniom zabrzańskich szkół przypominamy o akcji "960 biletów na 96-lecie Miasta". Szczegóły poniżej. 

KLUB KIBICÓW ŚLĄSKICH MIAST - TOSZEK PARTNEREM MECZU Z LECHEM

Mecz z Lechem (5 października, piątek, godz: 20:30) jest już drugim meczem objętym programem KLUB KIBICÓW ŚLĄSKICH MIAST. Partnerem potyczki z zespołem ze stolicy Wielkopolski, będzie Toszek. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla fanów z Toszka jest 20% zniżka na bilety. Co zrobić by z niej skorzystać? Po pierwsze można to zrobić tylko i wyłącznie stacjonarnie zakupując wejściówkę w jednym z punktów sprzedaży. Po drugie należy udokumentować swój związek z miastem, poprzez okazanie dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji studenckiej lub szkolnej z której wyraźnie wynika, że dokument został wydany przez Burmistrza Miasta Toszek lub posiadacz dokumentu urodził się w tym mieście.

960 biletów na 96-lecie Miasta

W związku z 96 „urodzinami” miasta Zabrze oraz zbliżającą się 70. rocznicą powstania Górnika Zabrze, klub proponuje wspólną lekcję historii dla dzieci i młodzieży zabrzańskich szkół.

5 października o 20.30 Górnik rozegra prestiżowy mecz z Lechem Poznań. Tego dnia na koronie stadionu im. Ernesta Pohla zostaną odsłonięte wizerunki kolejnych wybitnych piłkarzy klubu, który od dekad jest wizytówką miasta.

Z tej okazji, w celu przybliżenia zabrzańskiej młodzieży przeplatających się losów Zabrza i Górnika, pragniemy zaprosić uczniów zabrzańskich szkół do wspólnego kibicowania drużynie pod hasłem "Jest mecz - jest święto. Urodziny Zabrza z Górnikiem".

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

1. Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się do punktów sprzedaży stacjonarnej:

Sklep Kibica na Arenie Zabrze
Galeria Zabrze
Wyspa Górnika w CH M1 w Zabrzu
Biuro podróży Brendan w Zabrzu
2. Należy okazać ważną legitymację szkolną.

3. Każde dziecko do 13 roku życia musi przyjść do punktu ze swoim opiekunem, a młodzież od 14 roku życia może bilet otrzymać bez tego obowiązku. Dla jednej osoby są przewidziane maksymalnie dwa bilety na sektory A06, A07.

4. Akcja trwa do poniedziałku 01.10.2018.

Harmonogram sprzedaży:

W pierwszym etapie sprzedaży bilety można nabywać wg. następującego harmonogramu:

SKLEP KIBICA - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00;
CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 20:00;
GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 19:00;
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:30 oraz w sobotę 10:00 - 13:00;
ON-LINE - za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]