Kamil Zapolnik: Musimy się szybko pozbierać ()

Kamil Zapolnik skierował w Gliwicach piłkę do siatki, ale po analizie VAR sędzia gola nie uznał. Napastnik był na spalonym, a jego Górnik przegrał z Piastem 0:1.
W meczu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy Trójkolorowi przegrali na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:1. Zabrzanie wprawdzie gola zdobyli, ale po konsultacji z sędzią VAR, arbiter główny bramkę anulował. - Ciężko mi dokładnie ocenić tę sytuację, ale z tego, co mi mówili, to o spalonym decydowały centymetry. Nie wiem co mogę więcej na ten temat powiedzieć... Tym bardziej nie mogę już niczego zmienić - kręcił głową załamany Kamil Zapolnik, napastnik Górnika.
Goście sobotniego starcia mogą w szczególności żałować niewykorzystanych okazji z początku drugiej odsłony. - Wydaje mi się, że bardzo dobrze weszliśmy w drugą połowę. Mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji i cały czas naciskaliśmy na Piasta. Nie zdobyliśmy jednak gola i dostajemy dzwona. Można powiedzieć, że strzał życia Badii. Próbowaliśmy się jeszcze podnieść, ale się nie udało. Musimy szybko pozbierać się przed przerwą na reprezentację i wygrać kolejny mecz - zaznaczył były zawodnik GKS-u Tychy.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]