Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Od początku meczu chcieliśmy narzucić Piastowi swoje tempo i styl gry. Niestety pierwsze minuty nie były takie, jak sobie założyliśmy. W późniejszej fazie spotkania doszliśmy do głosu i mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola. Zmianami chcieliśmy odmienić losy meczu, ale stracona bramka była kluczowym momentem. Analizując nasze występy widzimy, że wyglądamy zupełnie inaczej, gdy wychodzimy na prowadzenie. Jeśli jednak tracimy bramkę jako pierwsi, to nie potrafimy zareagować.

Waldemar Fornalik (trener Piasta): - Były to typowe derby. Na boisku widzieliśmy dużo agresywnej gry i sporo pojedynków, a chyba za mało piłki. Przy stylu Górnika ciągle trzeba być bardzo czujnym. Były bowiem momenty, gdy graliśmy nieźle, ale też takie, gdzie źle. Przeciwnik zepchnął nas do głębokiej defensywy, ale udało nam się w końcu złapać swój rytm. Ostatecznie zdobyliśmy piękną bramkę i wygraliśmy. Jesteśmy zadowoleni z wygranej, bo wiadomo jak cieszy zwycięstwo w derbach. Ktoś może powiedzieć, że to tylko trzy punkty, a z drugiej strony można zwrócić uwagę na prestiż.

źródło: wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]