Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Kosta Runjaic (trener Pogoni): - Widzieliśmy bardzo interesujące spotkanie z dużą ilością walki. Obie drużyny walczyły o każdy centymetr boiska. My staraliśmy się wyprowadzać piłkę od obrony, Górnik próbował nas zaskoczyć długimi podaniami i wyrzutami z autu. Szkoda, że wyjeżdżamy z jednym punktem, bo harowaliśmy w defensywie naprawdę mocno. Ale i ten jeden punkt w naszej obecnej sytuacji jest bardzo ważny. Nie jestem zadowolony, drużyna też nie, ale musimy ten punkt zaakceptować. Cieszę się, że udało się nam pozyskać Tomasa Podstawskiego. Biorąc pod uwagę, że uczestniczył tylko w trzech treningach, to trzeba powiedzieć, że rozegrał bardzo dobry mecz.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Dla nas najważniejsze jest teraz to, że mamy przerwę dla reprezentacji, więc będzie czas, by popracować. Musimy go spożytkować przede wszystkim na pracę z tymi zawodnikami, którzy niedawno do nas dołączyli. Dziś było widać, że jest dużo elementów do poprawy. Jestem przekonany, że Adam Ryczkowski czy Jesus Jimenez, kiedy wkomponują się w drużynę i zrobią kolejny krok, będą dużą wartością dla naszego zespołu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]