Tomasz Loska: Winy trzeba szukać u siebie ()

- Szkoda, że ta nasza przygoda pucharowa trwała tak krótko. Ale cenne to doświadczenie i lekcja na przyszłość - mówi bramkarz Górnika, Tomasz Loska po przegranym dwumeczu z AS Trenčín. - Szybko było po nas widać zmęczenie, a dwie bramki stracone po 20 minutach tylko spotęgowały to wrażenie. Przynajmniej jednej z nich można było uniknąć. Pierwsza – wiadomo: pech. Igor „przegłówkował” do naszej bramki, nie chciał tak. Ale druga? Rywal wszedł w nasze pole karne i uderzył po długim rogu – właściwie bez żadnej reakcji z naszej strony… - komentuje Loska.
- W przerwie mobilizowaliśmy się w szatni. Mówiliśmy sobie, że gol kontaktowy może odwrócić losy gry. Ale zamiast go zdobyć, straciliśmy go. I to już było ostateczne podcięcie skrzydeł. Powinniśmy szukać winy wyłącznie u siebie, a nie mówić, że Trencin był za mocny. Pierwszy mecz graliśmy jak równy z równym, remis był w naszym zasięgu. Tu – okazaliśmy się o klasę gorsi. Coś więc było dziś u nas nie tak, ale mnie trudno ocenić, co konkretnie - mówi bramkarz Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]