Daniel Smuga i Maciej Ambrosiewicz po meczu z Płockiem ()

Daniel Smuga, napastnik Górnika: - Wisła Płock to na naszym tle doświadczony zespół i to było widać. Dzisiaj nie było tak kolorowo, jak we wcześniejszych spotkaniach. Zbyt rzadko atakowaliśmy, musimy bardziej pracować na treningach i bardzo chcemy poprawić się w czwartek w pucharowym starciu z Trenczynem. 

Maciej Ambrosiewicz, pomocnik Górnika: - Według mnie Wisła wcale aż tak nas nie zdominowała. Mieliśmy swoje sytuacje, były kontrataki, stałe fragmenty gry. Pod koniec spotkania mogliśmy nawet strzelić drugiego gola i wygrać tę konfrontację. Występy co trzy dni nie wpływają na nas negatywnie. W naszym zespole jest sporo młodych chłopaków i w naszym wieku cieszymy się, że możemy tak często grać w meczach o stawkę. Trener wystawia mnie na różnych pozycjach, najważniejsze, że mam zaufanie szkoleniowca i gram.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]