Pierwszy trening Górnika ()

Piłkarze Górnika Zabrze udali się dziś rano do Wodzisławia Śląskiego, aby o godz. 10:30 rozpocząć tam pierwszy trening po letniej przerwie.
W zajęciach udział wezmą dwaj testowani zawodnicy - młody bramkarz oraz obrońca. Do drużyny później dołączą za to trenujący wcześniej z reprezentacją Polski Szymon Żurkowski, Dani Suárez, który w sobotę bierze ślub, oraz Wojciech Pawłowski i Paweł Bochniewicz, którzy dostali zgodę na przedłużenie urlopów z przyczyn rodzinnych. Póki co nie będą również trenować z drużyną młodzi zawodnicy, którzy po zakończeniu sezonu grali w trzecioligowych rezerwach oraz CLJ.

Kadra Górnika na pierwszy trening:

Tomasz Loska, Adam Wolniewicz, Michał Koj, Adrian Gryszkiewicz, Szymon Matuszek, Jesús Jiménez, Daniel Smuga, Maciej Ambrosiewicz, Konrad Nowak, Igor Angulo, Marcin Urynowicz, Rafał Wolsztyński, dwóch zawodników testowanych.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]