Krzysztof Bukalski: Górnik sobie poradzi ()

Rafał Kurzawa i Damian Kądzior odchodzą z klubu po sezonie. Czy to koniec transferów z Zabrza? - W zabrzańskim zespole jest kilka takich perełek, i wśród nich są dwaj wymienieni zawodnicy. Na pewno to spore osłabienie Górnika, ale ja na miejscu kibiców nie załamywałbym się. O tym, że Kurzawa może odejść, mówiło się przez dłuższy czas. Trener Marcin Brosz i jego pomocnicy nie śpią. Na pewno mają przygotowanych następców - mówi Krzysztof Bukalski, były gracz Górnika i reprezentant Polski. Fani obawiają się jednak, że obecna drużyna pójdzie w rozsypkę.
Nie wiadomo, czy uda się zatrzymać defensorów Mateusza Wieteskę i Pawła Bochniewicza. Zagraniczne kluby interesują się bramkarzem Tomaszem Loską i pomocnikiem Szymonem Żurkowskim. - Czy odejdą od nas kolejni zawodnicy? Trudno przewidzieć, ale nie zakładam, że tak się stanie - mówi prezes Bartosz Sarnowski. - Często jest spory szum wokół zespołu w oknach transferowych, a później zmiany nie są wcale tak duże. Tego lata może być podobnie. Górnik zawsze sobie radził i tak będzie również tym razem - dodaje Bukalski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]