Trener Wisły: Górnik nie waha się wykorzystać każdy najmniejszy błąd ()

Przed meczem o puchary, trener Wisły Kraków Joan Carrillo podkreśla, że jego zawodnicy nie mogą się dać wciągnąć w grę zabrzan. - Jeśli zagramy tak, jak Górnik, możemy przegrać. A już na pewno trudno będzie zdobyć trzy punkty. Chcemy się utrzymywać przy piłce i w ten sposób wywieźć stamtąd korzystny wynik. Górnik jest groźny nie tylko w kontratakach. 43 procent goli strzelił po stałych fragmentach gry. Filozofia gry zabrzan wymaga od nas zachowania koncentracji i skupienia przez cały mecz, bo Górnik nie waha się wykorzystać każdy najmniejszy błąd – przestrzega Carrillo.
W meczu z Górnikiem nie będą mogli zagrać kontuzjowani Maciej Sadlok, Fran Velez, Michał Buchalik, Denys Bałaniuk i Patryk Małecki oraz pauzujący za kartki Rafał Boguski. Do Zabrza ma szansę pojechać Paweł Brożek, który w ostatnim meczu strzelił dla Wisły bardzo ważnego gola.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]