Damian Kądzior nie zagra na MŚ ()

Skrzydłowy Górnika Zabrze Damian Kądzior nie znalazł się w kadrze powołanej przez Adama Nawałkę na zgrupowanie przed wylotem na mistrzostwa świata w Rosji. Do Juraty i Arłamowa pierwotnie miało jechać 28 piłkarzy, z których później selekcjoner chciał wybrać 23 na mundial, ale ostatecznie Nawałka zdecydował się na bezpieczniejszy wariant z 32 nazwiskami. 
Po tym, jak trener Biało-Czerwonych zaledwie tydzień temu ogłosił kadrę składającą się z 35 nazwisk, tym razem okroił listę wybrańców do 32 piłkarzy. Pierwsza lista została stworzona głównie na potrzeby FIFA i to z niej opiekun Biało-Czerwonych musiał odrzucić kilku pechowców. Przed Nawałką jeszcze jeden etap formowania ostatecznej kadry na mundial - 4 czerwca poznamy grono 23 zawodników, którzy pojadą do Rosji.
Obok Kądziora z listy kadrowiczów na MŚ skreśleni zostali Maciej Makuszewski z Lecha Poznań i Krzysztof Piątek z Cracovii. Natomiast szansę na wyjazd do Rosji wciąż mają dwaj inni piłkarze Górnika: Rafał Kurzawa i Szymon Żurkowski.

źródło: onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]