Górnik zainteresowany Patrykiem Klimalą ()

Górnik interesuje się napastnikiem Patrykiem Klimalą. W tym sezonie 19-latek występuje w Wigrach Suwałki, gdzie został wypożyczony z Jagiellonii. W pierwszej lidze spisuje się bardzo dobrze i z 12 bramkami jest trzecim strzelcem rozgrywek. Trener Marcin Brosz ma o nim dobrą opinię i chciałby szlifować przy Roosevelta kolejny talent. Ale Klimalę nie będzie łatwo pozyskać. 
– Na razie prezes nie wspominał mi o tym, że Patryk może odejść do Zabrza – zaznacza Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii. – Obserwujemy jego występy na zapleczu ekstraklasy i spisuje się nieźle. Gra regularnie, zdobywa bramki, chociaż pewne elementy ma jeszcze do poprawy. To wypożyczenie jest dla niego korzystne, ale latem wraca do nas i otrzyma szansę walki o miejsce w składzie – dodaje szkoleniowiec białostoczan.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]