Komunikat sprzedażowy: dodatkowe bilety na mecz Górnik - Wisła ()

W związku z brakiem możliwości przyjazdu zorganizowanej grupy kibiców gości podczas niedzielnego meczu z Wisłą Kraków, Zarząd Górnika Zabrze podjął decyzję o skorzystaniu z maksymalnego wariantu napełnienia trybun Areny Zabrze. Pula miejsc przeznaczonych dla kibiców Górnika wzrosła do 24 563 miejsc. 

Jest to równoznaczne z maksymalnym wariantem napełnienia stadionu. Dodatkowe miejsca na Trybunie Północnej zostały już włączone do sprzedaży.

UWAGA! Przypominamy, że dla wszystkich kibiców Klub przygotował specjalną promocję. Jako, iż mecze rundy finałowej należą do kategorii TOP, osoby które wybiorą się na wszystkie trzy mecze zapłacą 15 zł taniej!

Aby skorzystać z promocji należało kupić bilety na mecz z Wisłą Płock oraz z Koroną Kielce. Rabat naliczy się automatycznie przy zakupie biletu na mecz z Wisłą Kraków.


W pierwszym etapie sprzedaży bilety oraz bilety parkingowe będzie można nabywać w Sklepie Kibica, Galerii Zabrze, Biurze Podróży Brendan oraz oczywiście za pośrednictwem internetu:

- SKLEP KIBICA - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00
- GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00
- BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:30.

Zapraszamy do korzystania sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy biletowej - www.bilety.arenazabrze.pl. Jej zalety to przede wszystkim wygoda oraz brak konieczności stania w długich kolejkach do kas!

Informację odnośnie sprzedaży w sobotę (19 maja) oraz w niedzielę (20 maja) podamy wkrótce.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]