Erik Grendel i Rafał Kurzawa odejdą z Górnika ()

Na dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono, iż Słowak Erik Grendel oraz Rafał Kurzawa odejdą po sezonie z Górnika Zabrze - poinformował na Twitterze dziennikarz Leszek Błażyński.
Grendel grał w Górniku od rundy wiosennej sezonu 2014/15. Łącznie w Ekstraklasie wystąpił w 37 spotkaniach i zdobył dwie bramki. Kurzawa natomiast trafił do Zabrza przed rozgrywkami 2010/11. W międzyczasie przez półtora roku grał w Energetyku ROW-ie Rybnik. W obecnym sezonie Kurzawa zanotował 35 występów i zdobył dwie bramki.
Kurzawa i Grendel otrzymali dzisiaj pamiątkowe koszulki od prezesa Górnika Bartosza Sarnowskiego. - Składaliśmy Rafałowi propozycję przedłużenia umowy, ale nie zdecydował się na złożenie podpisu - mówił prezes zabrzan.
- Chcę spróbować swoich sił za granicą. Czy mam nowy klub? Skupiam się na najbliższej przyszłości, czekam z niecierpliwością na piątkową informację dotyczą kadry. Bardzo chciałbym polecieć do Rosji. A w sobotę czeka nas bardzo ważny mecz z Wisłą Kraków - mówił Kurzawa, którym interesują się kluby niemieckie, francuskie oraz belgijskie.

źródło: 90minut.pl / Twitter / Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]