Przed meczem Polonia - Górnik

W Górniku zanosi się na małą rewolucję w pierwszej jedenastce. Nikt nie pauzuje za kartki, na urazy narzekają tylko Kaczmarczyk i Wiśniewski, ale... Mamy już utrzymanie, po sezonie kilku piłkarzy na pewno odejdzie - mówi trener Górnika Waldemar Fornalik. Coraz częściej będą grali zawodnicy, którzy ostatnio siedzieli na ławce, bądź leczyli urazy. Nie wykluczam, że w jednym ze spotkań dostaną szansę juniorzy. Oczywiście nikogo nie odsuwam od drużyny. Jako trener bardzo dużo tym zawodnikom zawdzięczam i będę z wszystkimi rozmawiał. Raz na ławce siądzie jeden, innym razem drugi - twierdzi trener Waldemar Fornalik. Kogo ma na myśli? W Warszawie między słupkami stanie prawdopodobnie Michał Wróbel, który zmieni Piotra Lecha. Być może swoją szansę dostaną Rafał Kocyba i Paweł Pęczak. Górnik jedzie do stolicy dopiero w dniu meczu.

Czeka nas z pewnością trudne zadanie - mówi trener Polonii Krzysztof Chrobak - Górnik jest silnym doświadczonym zespołem. Dlatego osobiście byłym zadowolony z remisu, chociaż... Jesteśmy gospodarzami, a to zawsze spory atut. Dlatego będziemy oczywiście walczyć o zwycięstwo. Dariusz Dźwigała wyleczył już kontuzję, wznowił treningi i prawdopodobnie wystąpi w sobotę. Może też grać Mariusz Mowlik, który ostatnio pauzował za kartki. Natomiast Łukasz Jarosiewicz mocno ucierpiał w spotkaniu z Pogonią Szczecin i musi się nadal kurować.

źródło: Sport
nadesłał: Adam_R-Śl.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]