Problemy Górnika w drugiej linii ()

Górnik ma problem z obsadą pomocy. Do gry w drugiej linii szykowany jest Mateusz Wieteska. Górnikowi słabo wiedzie się w rundzie wiosennej. Drużyna traci sporo punktów, nie potrafi wykorzystać nawet gry w przewadze. W ostatniej kolejce zespół tylko zremisował 2:2 z Zagłębiem Lubin, chociaż przez 80 minut rywal był w dziesiątkę, bo czerwoną kartką ukarany został Mateusz Matras. W spotkaniu tym zabrakło Szymona Żurkowskiego. Utalentowany chłopak zmaga się z bolesną kontuzją barku. - Raczej nie zagra przeciwko Koronie – mówi trener Marcin Brosz.
Jego zastępca Maciej Ambrosiewicz również jest poza kadrą, ponieważ leczy kontuzję stawu skokowego. Przeciwko "Miedziowym" od pierwszych minut po raz pierwszy w karierze wystąpił niespełna 18-letni Wojciech Hajda. Wypadł dobrze, ale po spotkaniu rozchorował się i nie pojedzie do Kielc. Wszystko wskazuje na to, że Górnik zagra w ustawieniu, w jakim kibice oglądali go w lutowym spotkaniu z Bruk-Betem (3:0). To był najlepszy mecz zabrzan w 2018 roku. W środku pomocy rywalom utrudniał życie środkowy defensor Mateusz Wieteska.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]