Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): - Gratuluję mojemu zespołowi gry do końca. To był dla nas bardzo ciężki mecz, przyczyniła się do tego także czerwona kartka dla naszego zawodnika. Przyjechaliśmy do Zabrza po 3 punkty. Uważam, że nawet w dziesięciu byliśmy na boisku lepsi, dominowaliśmy. Górnik miał przewagę zawodnika, ale nie potrafił tego udokumentować, zdobył dwa gole po stałych fragmentach gry. W końcówce uśmiechnęło się do nas szczęście i musimy się cieszyć z jednego punktu skoro nie udało się zdobyć trzech. Faul Mateusza Matrasa muszę jeszcze raz zobaczyć na powtórce i nie chcę tej sytuacji komentować.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Po pierwszej połowie wydawało się, że trzy punkty zostaną w Zabrzu. Widzieliśmy, że po przerwie musimy nadal grać bardzo agresywnie, szukać rozwiązań ofensywnych. To się nam nie udało. Rywale operowali piłką, kontrolowali grę w drugiej połowie i konsekwencją tego był rzut wolny, zamieniony na gola przez Filipa Starzyńskiego. To strasznie nas boli, ale uważam, że moi chłopcy w takich meczach się rozwijają. Tego rodzaju spotkania wpłyną na to, że w kolejnych będą lepiej przygotowani do gry do ostatniej minuty. Przy pierwszej straconej bramce cała nasza linia obrony popełniła taktyczny błąd. Dani Suarez wiedział o swoim błędzie, cieszę się, że szybko się zrehabilitował strzelając gola, a potem miał jeszcze okazję na kolejnego. Wierzę, że w najwłaściwszym momencie zacznie strzelać znów bramki Igor Angulo.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]