Tomasz Loska: W Gliwicach mogę zmarznąć na kość, najważniejsze, abyśmy wygrali ()

Tomasz Loska w tym sezonie należy do czołowych bramkarzy ligi. W środę w meczu z Pogonią Szczecin był bezbłędny. Mecz toczył się przy odczuwalnej temperaturze wynoszącej grubo ponad minus 10 stopni. W sobotę podczas derbowego starcia z Piastem Gliwice mrozy mają być trochę lżejsze. Jak można uchronić się przed takimi ekstremalnymi temperaturami? - Przed wyjściem na boisku wspomagam się maściami rozgrzewającymi, mam grube, ciepłe rękawice bramkarskie, dlatego w palce u rąk nie jest mi zimno, gorzej z palcami u nóg. W meczu ze Śląskiem Wrocław miałem mniej roboty, dlatego próbowałem się rozgrzać, wymachując rękoma, skacząc. Z Pogonią często interweniowałem, ale wolę, aby w sobotę była ta pierwsza opcja. W Gliwicach mogę zmarznąć na kość, najważniejsze, abyśmy wygrali – mówi Tomasz Loska.
Kibice Górnika zawsze największą uwagę przykładali do Wielkich Derbów Śląska. - A ja nigdy nie miałem okazji zagrać przeciwko Ruchowi. Pamiętam jednak, jak byłem trzecim, czy czwartym bramkarzem Górnika i przed starciem z drużyną z Chorzowa w szatni wszyscy sporo mówili na temat tego spotkania. Mecz z Piastem też jest dla nas bardzo istotny - dodaje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]