Łukasz Wolsztyński: Docieramy się w zespole ()

- W Czechach była podbudowa tlenowa, teraz jest dużo więcej taktyki i techniki. Będzie też coraz więcej gier - a to cieszy - opowiada o cypryjskim zgrupowaniu napastnik Górnika, Łukasz Wolsztyński i dodaje: - Treningi, oprócz tego treningi, i jeszcze... treningi. Do tego dochodzi basen, odnowa, regeneracja - rzeczywistość zgrupowania... W sumie jednak - fajnie spędzić trochę czasu razem. Docieramy się w zespole. To ważne. Jest przecież sporo piłkarzy bardzo młodych i paru chłopaków testowanych. Fajna grupa się tworzy i myślę, że będzie okazja wspólnie powalczyć o najwyższe cele.
- "Chrzest" dla młodych? Pomyślimy (śmiech)... Trzeba to dogadać z kapitanem i trenerami, bo plan - jak mówiłem - napięty. Ale może znajdzie się jeden wolny wieczór, by „porozmawiać w miłej atmosferze”? - mówi Wolsztyński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]